• Drodzy Rodzice,

2018.09.13

Informuję, że obecnie w Przedszkolu, przeprowadzane są badania przesiewowe logopedyczne. Ich celem jest ustalenie aktualnego poziomu rozwoju mowy dzieci. Badaniem objęte są wszystkie oddziały przedszkolne. Zakres badania wstępnego obejmuje w szczególności:

1) rozumienie przez dziecko poleceń słownych;
    2) zdolność wypowiadania się;
    3) prawidłowość wymawiania dźwięków mowy i wyrazów;
    4) budowę i sprawność aparatu artykulacyjnego.

Po zakończeniu badań przesiewowych zostaną Państwo poinformowani o wynikach.
    Na podstawie wyników badań przesiewowych zostanie ustalona lista dzieci, które będą uczestniczyć w zajęciach logopedycznych.

Logopeda Beata Chołaj

• Dokumenty dotyczące wskazania przez opiekuna prawnego osób uprawnionych do odbioru dziecka z przedszkola

2018.09.11

Dokumenty dotyczące wskazania przez opiekuna prawnego osób uprawnionych do odbioru w jego imieniu dziecka z Przedszkola "Leśna Kraina" w Żabiej Woli do pobrania w formie PDF.

• Informacja o godzinach pracy placówki

2018.08.31

Informujemy, że Przedszkole "Leśna Kraina" w Żabiej Woli w roku szkolnym 2018/2019 czynne będzie w godzinach 7:00-18:00

• Zasady przetwarzania danych osobowych w Przedszkolu „Leśna Kraina” w Żabiej Woli

2018.05.28

Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych w naszej placówce do pobrania w formie PDF.

• Terminy spotkania dla rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola oraz spotkania adaptacyjnego

2018.05.15

Dyrektor Przedszkola „Leśna Kraina” zaprasza na spotkanie Rodziców dzieci  nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 dnia 11 czerwca 2018 r. o godz. 17.00
    Jednocześnie pragniemy poinformować, że spotkania  adaptacyjne dla Nowych Przedszkolaków odbędą się w dniach 28,29,30 sierpnia od godz. 10.00 do 12.00