Piknik Rodzinny

W sobotę 8 czerwca w Przedszkolu „Leśna Kraina” odbył się II Piknik Rodzinny.  Był to czas na wspólną zabawę dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.  Wiele radości i zachwytu  sprawiły niespodzianki przygotowane przez dorosłych dla dzieci : przedstawienie teatralne w wykonaniu rodziców i nauczycieli pt. „Grzybobranie” oraz tańce współczesne w wykonaniu grupy tanecznej mam i  pracowników przedszkola.  Rodzice mieli okazję do wspólnej zabawy z dziećmi w punktach zorganizowanych przez  kadrę przedszkolną tj:  zabawy sensoryczne – czyli  slime,  malowanie na płótnie, malowanie buzi,  zabawy sportowe i taneczne, konstrukcje z klocków Linde. Rada Rodziców zapewniła zabawy na dmuchańcach, znakomite lody i pyszne jedzonko.  Chociaż pogoda spłatała nam figla i nadeszła wielka ulewa to jednak były to chwile wspólnej radosnej  zabawy dzieci i dorosłych.