• 2020.10.12

Drodzy Rodzice !!!

W czasie występowania pandemii zrezygnowaliśmy z mycia zębów
    w przedszkolu, gdyż nie możemy utrzymać rygoru sanitarnego przy wykonywania tych czynności ( 1 nauczyciel na 25 dzieci  ). Czas pandemii stawia przed placówkami wiele wyzwań i pracownicy mają wiele dodatkowych czynności do wykonania. Dbając o zdrowie przedszkolaków i personelu przedszkola unikamy czynności, które mogą doprowadzić do zakażenia. Zalecenia dotyczące wykonywania wszelkich czynności higienicznych przy dziecku są rygorystyczne i wymagają dodatkowych zabezpieczeń.  Sanepid nie rekomenduje mycia zębów w przedszkolu (spotkanie z dyrektorami pod koniec sierpnia w Grodzisku Mazowieckim ).Wiemy jednak, jak bardzo ważna jest higiena jamy ustnej w wieku przedszkolnym i zwracamy się z apelem, by rodzice nie zaniedbywali mycia zębów w domu.Zapewniam, że postaramy się jak najprędzej wrócić do tych zabiegów w przedszkolu, kiedy pozwoli na to sytuacja epidemiczna.Każdego Rodzica, który jest zaniepokojony tą sytuacją zapraszam na rozmowę, chętnie udzielę wszelkich wyjaśnień. W załączeniu oświadczenie Rady Rodziców.

POZOSTAŃMY W ZDROWIU
                                                                                      Lilla Marszałek

• 2020.09.24

Sprintem do maratonu

Zachęcając naszych wychowanków do zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zapraszamy w poniedziałek (28.09) wszystkie dzieci do udziału w VI OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE pod hasłem "SPRINTEM DO MARATONU".

Prosimy o przygotowanie na ten dzień sportowego stroju oraz wygodnych butów.

• 2020.09.18
    DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka
    chcielibyśmy złożyć wszystkim
    Przedszkolakom i ich Rodzicom
    najserdeczniejsze życzenia -
    samych sukcesów, radości i uśmiechu każdego dnia.
    Zapraszamy także wszystkie dzieci do wspólnego, wesołego  świetowania w poniedzialek (21.09)

• 2020.09.03

Serdecznie zapraszamy Rodziców  na zebranie organizacyjne w nowym roku szkolnym 2020/2021 w podanych terminach:

TERMINY ZEBRAŃ Z RODZICAMI:

Grupa IV i V - 7 września (poniedziałek) godz. 17.00

Grupa II – 8 września  ( wtorek ), godz. 17.00

Grupa III – 9 września ( środa ), godz. 17.00

Grupa I – 10 września ( czwartek ) godz. 17.00

• 2020.08.26

Kochane Przedszkolaki !
    Drodzy Rodzice !

Od 1 września zapraszamy Was do naszego przedszkola. Dołożyliśmy wszelkich starań, by przygotować przedszkole na Wasze przyjście. Placówka jest gotowa na przyjęcie wszystkich przedszkolaków i pracę w nowej rzeczywistości epidemicznej. Cała społeczność przedszkolna zobowiązana jest do przestrzegania procedur reżimu sanitarnego. Pierwszy września jest dniem normalnej pracy.

Poniżej przedstawiam godziny pracy poszczególnych oddziałów oraz wychowawców :

Grupa I, 3 – latki ( p. Agnieszka, p. Beata ) - 7.00- 16.00.
    Grupa II, 4- latki (p. Agnieszka K. p. Iwona ) - 8.00- 18.00.
    Grupa III, 5 - latki ( p. Elwira, p. Małgosia) - 7.30 – 17.30.
    Grupa IV, 6- latki ( p. Anna S. , p. Dominika ) - 8.00- 16.30.
    Grupa V, 6 - latki ( p. Elżbieta, p. Beata ) - 8.00- 15.30.

Po zakończeniu pracy danej grupy, dzieci przechodzą do grupy dyżurującej.

Prosimy o zapoznanie się z Instrukcją dla Rodziców obowiązującą od 1 września.

( Instrukcja Dla Rodziców obowiązująca od 1 września 2020 r. )