Drodzy Rodzice

Szanowni Państwo, w związku z zamknięciem przedszkola i brakiem możliwości organizacji atrakcji dodatkowych, Rada Rodziców na zebraniu nadzwyczajnym podjęła decyzję o anulowaniu składek za miesiąc kwiecień. Jeśli sytuacja będzie się przedłużać, również nie będziemy pobierać opłat za kolejne miesiące. Ci z Państwa, którzy zapłacili z góry za cały rok lub semestr, proponujemy przeniesienie opłat na nowy rok przedszkolny.

Natomiast Ci z Państwa, którzy nie opłacili składek do marca, prosimy o ich uregulowanie. Mocno wierzymy w to, że będziemy mogli zorganizować Festyn Rodzinny, jeśli nie w tym roku przedszkolnym to na początku nowego wraz z naszymi absolwentami.

Rada Rodziców Przedszkola „Leśna Kraina”

[treść archiwalna]