Spotkanie z pilotem

Czy leci z nami pilot….. ?
takie pytanie mogły zadać dzieci w przedszkolu Panu Michałkowi Dragankowi – pilotowi, który odwiedził nasze przedszkole w dniu 14 marca.  Spotkanie wzbudziło w dzieciach wiele pozytywnych emocji i było okazją do poznania pracy pilota oraz  rozwijania zainteresowań lotnictwem.  Dzieci zadawały dociekliwe  pytania i chętnie,  samodzielnie odkrywały tajemnice podróży lotniczych.
Dziękujemy Panu Michałowi za przybycie i poświęcony nam czas  a Pani Ani Grzegórskiej  - Przewodniczącej Rady Rodziców za zorganizowanie spotkania.

Policjanci w przedszkolu

Dnia 26 lutego odwiedzili nasze przedszkole Policjanci z Komedy Stołecznej Policji z Wydziału Ruchu Drogowego.  Przedmiotem spotkania było bezpieczeństwo dzieci na drodze.  Policjanci odwiedzili każdą grupę i przeprowadzili pogadanki na temat bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniach, dzieląc  się własnymi doświadczeniami , spostrzeżeniami i znajomością  zasad ruchu drogowego.

[obiekt mapy] Mama dojazdowa