Biblioteka Przedszkolaka

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Miło nam poinformować, że 4go maja 2021 roku w naszym przedszkolu rozpoczęła działalność "Biblioteka Przedszkolaka", z której mogą korzystać wszystkie nasze przedszkolaki, rodzice, nauczyciele i pracownicy. Księgozbiór powstał dzięki ofiarności Rady Rodziców oraz z zasobów własnych placówki i wciąż się powiększa. W naszej bibliotece przedszkolaki mogą wypożyczyć książki z literatury dziecięcej  jak i niepowtarzalne książki o ciekawej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie.Czytanie dziecku rozbudza ciekawość świata, zapewnia prawidłowy rozwój emocjonalny, pomaga w wychowaniu, uczy myślenia, rozwija język, wyobraźnię, a starsze dzieci wprowadza w świat liter.

Zapraszamy wszystkie dzieci w każdy czwartek w godz. 15:30 - 16:30. Siedziba naszej biblioteczki znajduje się w holu głównym przedszkola. Koordynatorami pracy biblioteki są panie z grupy I: P. Agnieszka i P. Beata.

• 20210527_160055
  • 20210527_160104