• 2020.04.28

Spotkanie z rodzicami dzieci nowo przyjętymi do przedszkola na rok przedszkolny 2020/2021 zostanie zorganizowane w bezpiecznym terminie, o czym poinformujemy osoby zainteresowane telefonicznie.

Dnia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych zostaną zorganizowane w dniach 26, 27, 28 sierpnia. Godziny spotkania zostaną podane w późniejszym terminie i będą uzależnione od organizacji pracy przedszkola w okresie wakacyjnym.

• 2020.04.24
  • 2020.04.15

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2020/2021

W załączeniu listy dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 oraz dokument potwierdzenia woli zapisania dziecka zakwalifikowanego do przedszkola.

WAŻNE !!!

W terminie od 15-20 kwietnia godzina 15.00 prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych o potwierdzenie zapisania dziecka do przedszkola na rok 2020/2021 ( dokument należy przesłać zeskanowany e-mailem na adres: przedszkole@zabiawola.pl lub dostarczyć do przedszkola w godzinach pracy sekretariatu 8.00 -10.00 ). Dnia 24 kwietnia zostaną opublikowane listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.

• 2020.04.10
    -

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, życzymy dużo zdrowia, spokoju, wytrwałości i optymizmu. Niech nadchodzące Święta przepełnione będą wiarą i nadzieją na lepsze jutro, w otoczeniu i bliskości dobrych ludzi.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola "Leśna Kraina" w Żabiej Woli

• 2020.04.09

Drodzy Rodzice

Szanowni Państwo, w związku z zamknięciem przedszkola i brakiem możliwości organizacji atrakcji dodatkowych, Rada Rodziców na zebraniu nadzwyczajnym podjęła decyzję o anulowaniu składek za miesiąc kwiecień. Jeśli sytuacja będzie się przedłużać, również nie będziemy pobierać opłat za kolejne miesiące. Ci z Państwa, którzy zapłacili z góry za cały rok lub semestr, proponujemy przeniesienie opłat na nowy rok przedszkolny.

Natomiast Ci z Państwa, którzy nie opłacili składek do marca, prosimy o ich uregulowanie. Mocno wierzymy w to, że będziemy mogli zorganizować Festyn Rodzinny, jeśli nie w tym roku przedszkolnym to na początku nowego wraz z naszymi absolwentami.

Rada Rodziców Przedszkola „Leśna Kraina”