• 2019.10.18
    NAGRODA WÓJTA GMINY ŻABIA WOLA

Z wielką radością pragniemy poinformować, że nauczycielka naszego przedszkola Pani Elwira Szymańska otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Żabia Wola.  Dziękujemy Pani Elwirze za  dobrą i rzetelną pracę na rzecz naszych przedszkolaków, życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Wycieczka do Warszawy

WYCIECZKA DO WARSZAWY ( GRUPA III, IV I V)  Dnia 25 października  planujemy wycieczkę do Smart Kids Planet -  innowacyjnego i interaktywnego Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci , zorganizowanego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pasowanie na przedszkolaka

Wielka uroczystość dla najmłodszych przedszkolaków – czyli „Pasowanie na Przedszkolaka” odbędzie się dnia 22 października o godzinie 13.30. Serdecznie zapraszamy Rodziców z grupy I. Uroczystość uświetnią swoim występami dzieci z grupy III i V.

Teatrzyk w przedszkolu

Przedstawienie teatralne pt. „Na Misiowych urodzinach” w  wykonaniu Teatru Maska odbędzie się w przedszkolu 16 października.

Dzień Nauczyciela

Przedszkolaki z okazji  Święta Edukacji  przygotowały małą niespodziankę dla swoich nauczycieli
     i wszystkich pracowników przedszkola. W dniu  14 października o godzinie 10.00 odbędzie się Mała Akademia, na której  dzieci przedstawią program muzyczno – literacki dedykowany  wychowawcom i  pracownikom przedszkola.

Jednocześnie informujemy, że tego dnia pracownicy przedszkola są zaproszeni na gminną uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej i od 15.30. zostanie zorganizowana opieka wspólna dla wszystkich przedszkolaków.
    Zwracam się z ogromną prośbą do Rodziców.
    Jeśli istnieje taka możliwość, to w dniu 14 października  prosimy o  wcześniejszy odbiór dzieci
    z przedszkola .