• 2019.02.25

My też byliśmy w Teatrze Lalka !

Dnia 6 lutego do teatru na spektakl „Jaś i Małgosia”  pojechały dzieci z grupy II i III. Podobnie jak  starszaki obejrzały przedstawienie, a następnie bawiły się w nowo otwartej sali zabaw  „Fikołki” w Centrum Zabawy i Edukacji w Pruszkowie.

• 2019.02.25

Wspaniali Goście czyli Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

24 stycznia odwiedzili nasze przedszkole Wspaniali Goście czyli Babcie i Dziadkowie. Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu małego dziecka. Przedszkolaki chcąc wyrazić swoją  ogromną wdzięczność za otrzymaną od nich  miłość, dobroć, opiekę i zrozumienie przygotowały staranny program artystyczny oraz własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej odbyły się spotkania „przy ciasteczku” w grupach, w czasie, których przedszkolaki mogły cieszyć się radością wspólnej zabawy z babcią i dziadkiem. Konkursy i zabawy taneczne przygotowane przez nauczycielki wprowadziły wszystkich uczestników spotkania w dobry nastrój i dostarczyły wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy naszym Gościom za pięknie spędzony czas ze swoimi wnukami!

• 2019.01.21

SUKCESY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW !!!

Dnia 16 stycznia dzieci z grupy V pojechały do Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, by wziąć udział w  podsumowaniu  powiatowego konkursu recytatorskiego pt. „Oczaruj mnie …….. Polską” Wspaniałą wiadomością  była informacja o zajęciu czołowych miejsc przez dzieci z naszego przedszkola:
    I miejsce – Michalina Mazur
    III miejsce – Amelia Wartałowicz i Lena Łepkowska
    Wyróżnienie otrzymali – Olaf Karaszkiewicz i Patryk Lasyk
    Nagrodzone dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe książki.  W ramach podziękowań dla wszystkich uczestników konkursu, dzieci obejrzały film „Sebastian i Bella” 3
    Gratulujemy zwycięzcom. Jesteśmy z nich bardzo dumni, że  wspaniale reprezentowali nasze przedszkole w środowisku lokalnym. Życzymy Im  wielu, dalszych sukcesów !

• 2019.01.21

W Teatrze Lalka było wspaniale!!!

15 stycznia dzieci z grupy IV i V wzięły udział w zaplanowanej wycieczce do Warszawy. Punktem kulminacyjnym była wizyta w Teatrze Lalka, w którym dzieci obejrzały  fantastyczny spektakl
     pt. „ Krawiec Niteczka”  Następnie odwiedziliśmy nową salę zabaw „Fikołki” w Centrum Rozrywki i Edukacji w Pruszkowie.  Dzieci oceniły, że wycieczka była bardzo udana!

• 2019.01.10

24 stycznia 2019 r.