2020.06.16

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Dnia 22 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy dzieci , które kończą edukację przedszkolną, a od września rozpoczną naukę w szkole, na symboliczne pożegnanie z przedszkolem. Zapraszamy dzieci w towarzystwie jednego rodzica.

Rodzice pamiętajcie o maseczkach !!!

2020.06.01

Z okazji Dnia dziecka wszystkim

dzieciom życzymy wielu powodów

do uśmiechu i radości. Samych

sukcesów, rozwijania swoich

talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Spełnienia wszystkich marzeń prawdziwych

przyjaciół i kochającej rodziny.

• 2020.05.20

KOMUNIKAT Nr 4

Od dnia 25 maja do 5 czerwca przyjmujemy wnioski na dyżur wakacyjny zaplanowany
    w placówkach przedszkolnych na terenie Gminy Żabia Wola:

Do  10 czerwca– sporządzone zostaną przez dyrektora przedszkola listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na dyżur wakacyjny w danym przedszkolu;

15 czerwca – przekazanie rodzicom informacji ( rachunków ) o należnych opłatach za dyżur;

Do 19 czerwca – wniesienie opłat przez rodziców;

Prosimy rodziców o składanie wniosków ( na wszystkie terminy ) w formie papierowej
    w przedszkolu macierzystym. Dyrektorzy placówek będą przekazywali wnioski do poszczególnych placówek.  Na wniosku zamieszczana jest dokładna data i godzina wpływu wniosku.
    W przypadku zgłoszenia większej liczby dzieci niż możliwości placówki decyduje kolejność zgłoszeń.

W chwili obecnej przedszkole funkcjonuje w rygorze sanitarnym zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego ( 12 dzieci w grupie ) , być może do czasu dyżuru sytuacja ulegnie zmianie.

Prosimy rodziców naszych przedszkolaków o składanie wniosków osobiście w godzinach pracy sekretariatu 7.00 – 15.00. z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ( maseczki i rękawiczki obowiązkowe )

W załączeniu:

• Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjnym
    • Zarządzenie Nr 10/2020 Wójta Gminy Żabia Wola określające zasady organizacji dyżuru wakacyjnego ( zmianie uległy terminy składania dokumentacji )

HARMONOGRAM DYŻURÓW

PRZESZKOLI PUBLICZNYCH

1. Przedszkole Promyk, ul. Długa 12, Ojrzanów – Towarzystwo, 96-321 Żabia Wola

06.VII.2020 r. – 17.VII.2020 r.

1. Przedszkole „Żabka”, ul. Warszawska 9, Żabia Wola, 96-321 Żabia Wola

20.VII.2020 r. – 31.VII.2020 r.

1. Przedszkole „Leśna Kraina”, ul. Leśna 2, Żabia Wola, 96-321 Żabia Wola

03.VIII.2020 r. – 14.VIII.2020 r.

• 2020.05.06

KOMUNIKAT NR 3

Procedura bezpieczeństwa opracowana na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020r. oraz z póź. zmianami z dnia 4 maja dotycząca przyjmowania i pobytu dzieci w Przedszkolu „Leśna Kraina”  w Żabiej Woli od 6 maja 2020 r. do odwołania

• 2020.05.04

KOMUNIKAT NR 2

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z instrukcją. Rodzice, którzy zgłosili już deklaracje o konieczności zapewnienia opieki przedszkolnej od 6 maja proszeni są o podpisanie, zeskanowanie i przesłanie oświadczenia (oświadczenie w załączeniu).