2020.04.10

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, życzymy dużo zdrowia, spokoju, wytrwałości i optymizmu. Niech nadchodzące Święta przepełnione będą wiarą i nadzieją na lepsze jutro, w otoczeniu i bliskości dobrych ludzi.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola "Leśna Kraina" w Żabiej Woli

• Drodzy Rodzice

2020.04.09

Szanowni Państwo, w związku z zamknięciem przedszkola i brakiem możliwości organizacji atrakcji dodatkowych, Rada Rodziców na zebraniu nadzwyczajnym podjęła decyzję o anulowaniu składek za miesiąc kwiecień. Jeśli sytuacja będzie się przedłużać, również nie będziemy pobierać opłat za kolejne miesiące. Ci z Państwa, którzy zapłacili z góry za cały rok lub semestr, proponujemy przeniesienie opłat na nowy rok przedszkolny.

Natomiast Ci z Państwa, którzy nie opłacili składek do marca, prosimy o ich uregulowanie. Mocno wierzymy w to, że będziemy mogli zorganizować Festyn Rodzinny, jeśli nie w tym roku przedszkolnym to na początku nowego wraz z naszymi absolwentami.

Rada Rodziców Przedszkola „Leśna Kraina”

• DYŻUR WAKACYJNY

2020.04.07

ZMIANA TERMINÓW SKŁADANIA WNIOSKÓW NA DYŻUR WAKACYJNY

25 maja – 5 czerwca – składanie wniosków przez rodziców

10 czerwca – sporządzenie list dzieci przyjętych na dyżur

19 czerwca – wniesienie opłat przez rodziców

Zmiana terminów nastąpiła na podstawie:
    Zarządzenia Nr 32/2020 Wójta Gminy Żabia Wola z dnia 3 kwietnia 2020 r. / w załączeniu /

• 2020.04.05

Sekretariat przedszkola czynny w godzinach od 8.00 do 10.00.

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt e - mail przedszkole@zabiawola.pl

• PŁATNOŚCI ZA MARZEC

2020.03.30

Prosimy rodziców o przeslanie e-maila do przedszkola ( przedszkole@zabiawola.pl) z prośbą o przesłanie rachunku za marzec o treści: " Proszę o przesłanie kwoty  do zapłaty za miesiąc marzec  - imię i nazwisko dziecka oraz grupa.

Pracownicy sekretariatu w e - mailu zwrotnym poinformują rodziców o należnych płatnościach.

Dyrektor Przedszkola