• 2020.05.01

KOMUNIKAT NR 1

Zajęcia opiekuńcze w przedszkolu od 6 maja.

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w porozumieniu z organem prowadzącym, od 6 maja w przedszkolu zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla dzieci, rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dziećmi.

Biorąc pod uwagę stały wzrost zachorowań i rozprzestrzenianie się zakażeń, mając na względzie czynniki ryzyka wystąpienia COVID-19 zarówno u dziecka, jego rodziców lub opiekunów, jak i innych domowników, a także wśród pracowników przedszkola, prosimy, aby rodzice po przeanalizowaniu możliwości sprawowania opieki nad dziećmi w domu podejmowali decyzję związaną z ewentualnym wysłaniem dzieci do przedszkola w sposób odpowiedzialny, bez niepotrzebnego narażania swoich najbliższych na niebezpieczeństwo zarażenia.

Organizacja pracy przedszkola zostanie opracowana zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wytycznymi MEN, z uwzględnieniem reżimu sanitarnego i zasad bezpieczeństwa. ( szczegółowe zasad organizacyjne zostaną przedstawione 4 maja)

Ze względów na podjęcie działań organizacyjnych, proszę rodziców, którzy są w bardzo trudnej sytuacji i muszą skorzystać z pomocy opiekuńczej przedszkola od dnia 6 maja
    o złożenie pisemnej deklaracji w terminie do 4 maja.

Deklarację należy wydrukować, wypełnić, zeskanować i wysłać na adres mailowy przedszkole@zabiawola.pl ( druk deklaracji w załączeniu )

O następnych działaniach i podejmowanych decyzjach będziemy informować Państwa
    w następnych komunikatach.

Lilla Marszałek

• ORGANIZACJA OPIEKI

2020.04.29

Prosimy rodziców o zgłaszanie ( mailowo lub telefonicznie ) czy są zainteresowani opieka przedszkolną dla swoich dzieci od 6 maja.

• 2020.04.28

Uwaga!!!

• 2020.04.28

Spotkanie z rodzicami dzieci nowo przyjętymi do przedszkola na rok przedszkolny 2020/2021 zostanie zorganizowane w bezpiecznym terminie, o czym poinformujemy osoby zainteresowane telefonicznie.

Dnia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych zostaną zorganizowane w dniach 26, 27, 28 sierpnia. Godziny spotkania zostaną podane w późniejszym terminie i będą uzależnione od organizacji pracy przedszkola w okresie wakacyjnym.

• Wyniki rekrutacji 2020/2021

2020.04.24