• PŁATNOŚCI ZA MARZEC

2020.03.30

Prosimy rodziców o przeslanie e-maila do przedszkola ( przedszkole@zabiawola.pl) z prośbą o przesłanie rachunku za marzec o treści: " Proszę o przesłanie kwoty  do zapłaty za miesiąc marzec  - imię i nazwisko dziecka oraz grupa.

Pracownicy sekretariatu w e - mailu zwrotnym poinformują rodziców o należnych płatnościach.

Dyrektor Przedszkola

• EDUKACJA PRZEDSZKOLNA „NA ODLEGŁOŚĆ”

2020.03.29

Zgodnie z Rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 podejmujemy kształcenie na odległość. Pobyt dzieci w domu, w nowej rzeczywistości nie może być czasem straconym. W obecnej sytuacji nauka w domu jest koniecznością.

• "Portret Pani Wiosny" - konkurs plastyczny

2020.03.26

Drogie Przedszkolaki,

Szanowni Rodzice,

Dziękujemy za udział w konkursie, zangażowanie i pracę włożoną w wykonanie przepięknych portetów Pani Wiosny.

Nadesłane przez Was prace zostały opublikowane na naszej stronie w zakładce GALERIA.   Zapraszamy do oglądania zdjęć.

• 2020.03.18

Kochane Przedszkolaki,
    Drodzy Rodzice,

W tym roku nie uda nam się wspólnie Powitać Pani Wiosny. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was propozycję konkursu plastycznego do wykonania w domu ( Regulamin konkursu w zakładce DLA RODZICÓW )

Chcemy , w ten zupełnie nietypowy czas, by łączyła nas więź i byśmy wspólnie inspirowali siebie do różnych aktywności w obszarze swojego domu. Zaglądajcie do zakładki „DLA RODZICÓW „będziemy tam zamieszczać różne propozycje zajęć plastycznych, przyrodniczych, matematycznych oraz zabaw muzycznych i ruchowych, w tym również z języka angielskiego.

W przedszkolu jest bardzo smutno bez Was, jednak myśli o Was i o tym co będziemy razem robić jak tylko wrócicie do przedszkola, napawają nas nadzieją i dają siły do przetrwania tych bardzo trudnych dni, bycia w samotności.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy Przedszkola

• Drodzy Rodzice

2020.03.16

Ze z względu na zaistniałą sytuację w zakładce "DLA RODZICÓW"  zostały przygotowane materiały do pracy z dziećmi w domu.